Back
zeki_yuksekbilgili

Dr. Zeki Yüksekbilgili

Pazarlama İletişimi Okulu, Dr. Öğretim GörevlisiNişantaşı Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu ve 2015 yılında Avrasya Üniversitesinde İşletme dalında doktorasını tamamladı. 2005-2010 yılları arasında Pakistan Hükümeti, Türkiye Fahri Yatırım Konsolosu olarak görev yaptı.

2005 yılından bu yana, 30.000’den fazla kişiye 60.000 saatin üzerinde eğitim verdi. Pazarlama ve Satış eğitimleri dışında, birçok özel ve kamu kurumuna eğiticinin eğitimi, iletişim, sunum teknikleri, liderlik ve yönetim konularında eğitimler hazırladı ve sundu.

Halen Nişantaşı Üniversitesi bünyesinde Doktor Öğretim Görevlisi unvanı ile dersler vermektedir. Özellikle pazarlama ve yönetim konularında yayınlanmış birçok bilimsel araştırması bulunmaktadır.

Pazarlama Mucize Değildir, Pazarlama Canavarı, Pazarlama Temelleri, Eğitim Oyunları 1,  Eğitim Oyunları 2, Eğitim Oyunları 3, Pazarlamada Yeni Ustalık, Mutluluk Yönetimi, Türkçesinin başarısından sonra Rusça ve İngilizce’ye çevrilen, Amazon üzerinden de satışı devam eden Creme de la Creme, Hızlı Moda Tüketicilerinin Mağaza Atmosferine Verdikleri Önem ve Perakende Metrikleri kitaplarının yazarı, Pazarlama Tüketici Davranışları ve Interdisciplinary Reflections of Digital Transformation, Satış ve Pazarlama Öyküleri kitaplarının bölüm yazarı olan Zeki Yüksekbilgili, kariyerine eğitimler vererek ve danışmanlık yaparak devam etmektedir.